x

Teslimat

Cosmoworld.com.tr'den vermiş olduğunuz siparişler kalite ve müşteri hizmeti politikamız gereğince en hızlı şekilde hazırlanıp, size ulaştırılacaktır. Siparişiniz, oluşturulduğu tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Yaşanabilecek herhangi bir problemden dolayı veya bayram, yılbaşı ve özel günler sebebiyle bu süre bir miktar aşılabilmektedir. Ancak yasal olarak bu süre 30 iş gününü geçemez.

Havale / Eft ödeme seçeneğiyle oluşturulan siparişlerde, süreç ödemenin hesabımıza ulaşması ile başlayacaktır.

100 tl'yi aşan siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan ödenmektedir. 100 tl'nin altındaki siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo 5 tl olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.

Ürünleriniz kargoya verildiğinde size mail ile bilgi verilecek ve kargo takip numarası gönderilecektir. Siparişinizin durumunu oluşturulduğu andan itibaren, "Sipariş Takibi" sayfasından takip edebilir aynı zamanda tüm siparişlerinizi aynı sayfada listeleyebilirsiniz. Eğer siparişinizi üye olmadan verdiyseniz, siparişin durumunu görebilmek için eposta adresinizi ve sipariş numarasını girmelisiniz.

Taşıma sırasında oluşabilecek tüm hasarlarda kargo firması sorumludur. Lütfen size gelen paketi, kargo görevlisinin yanında açarak kontrol ediniz. Üründe hasarlı bir durum söz konusu ise ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisine tutanak tutturunuz. En kısa sürede iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi bilgilendiriniz.

Hakkımızda

2008 yılında perakende kozmetik alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız,kısa zamanda şube sayısını artırarak sektörde öncü ve yenilikçi bir rol almıştır. 2009 yılı ekim ayında istoç ticaret merkezinde açılan toptan kozmetik mağazasıyla sektördeki liderliğini pekiştirmiştir. 2012 yılı itibarı ile,armonipark avm,çapa,Yenibosna,Gaziosmanpaşa, Yalova ve Muş şubeleri ile hizmet veren firmamız,sanal mağazacılık ta da...

İletişim

212 530 49 25
212 530 49 23
rt.moc.dlrowomsoc@misiteli
Denizabdal mah.Çapa başvekil cad. No:21 Fatih / İstanbul

Twitter

Facebook