x

İptal / İade / Değişim

Sipariş İptali

Vermiş olduğunuz siparişi, ürün/ürünler tarafımızdan kargoya verilmeden önce 212 659 82 11 telefon numarasını arıyarak veya iletisim@cosmoworld.com.tr adresine email atarak iptal edebilirsiniz.

İade

İade işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü orjinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir.

- Ürünü teslim aldıktan 7 gün içerisinde iletisim@cosmoworld.com.tr adresine mail atarak, iade talebinizi bildirmelisiniz.

- Bu aşamadan sonra, iade dilekçesi yazarak (sipariş numaranızı mutlaka belirtiniz), ürünü orjinal ambalajı ve faturanın aslı ve tüm kopyaları ile birlikte aşağıdaki adresi göndermelisiniz:

İstoç Ticaret Merkezi 25. Yol Sokak, No:2, Petrol Plaza, A Blok, Giriş Kat. İstanbul

- İade talebinde, kargo ücreti müşteriye aittir.

- İade etmek istediğiniz ürünler elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede, siparişiniz iptal edilecek ve ödediğiniz tutar yapılan ödeme şekline göre kredi kartınıza ve hesabınıza iade edilecektir. İptal işlemi gerçekleştiğinde, ilgili müşterimize email ile bilgilendirme yapılacaktır. Kredi kartı ile ödenen siparişlerde banka kaynaklı nedenlerle bedelin kredi kartınıza yansıması 10 günü bulabilmektedir.

Değişim

Değişim işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü orjinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir.

- Sitemizden aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için, ürünü teslim aldıktan sonra 30 gün içinde değişim yapılabilmektedir. Böyle bir talebiniz varsa, talebinizi (değiştirmek istediğiniz ürünü ve sipariş numaranızı belirterek) iletisim@cosmoworld.com.tr adresine mail atarak iletmelisiniz.

- Bu aşamadan sonra, değiştirmek istediğiniz ürünün yerine almak istediğiniz ürünün stok durumuna göre size gönderilecek email ile bilgilendirme yapılacaktır.  Sipariş numaranızı mutlaka belirterek, faturanın arkasında yer alan “iade/değişim formu”nu eksiksiz doldurarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
İstoç Ticaret Merkezi 25. Yol Sokak, No:2, Petrol Plaza, A Blok, Giriş Kat. İstanbul
- Ürün değişim işlemlerinde kargo ücreti gönderici tarafa aittir (değiştirmek için ürünü yolladığı zaman müşteriye, yeni ürün firmamız tarafından size gönderildiğinde bize ait). 

- Değişim ürünü elimize ulaştıktan sonra, yeni ürününüz hazırlanarak en kısa sürede kargoya verilecektir.

Hakkımızda

2008 yılında perakende kozmetik alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız,kısa zamanda şube sayısını artırarak sektörde öncü ve yenilikçi bir rol almıştır. 2009 yılı ekim ayında istoç ticaret merkezinde açılan toptan kozmetik mağazasıyla sektördeki liderliğini pekiştirmiştir. 2012 yılı itibarı ile,armonipark avm,çapa,Yenibosna,Gaziosmanpaşa, Yalova ve Muş şubeleri ile hizmet veren firmamız,sanal mağazacılık ta da...

İletişim

212 530 49 25
212 530 49 23
rt.moc.dlrowomsoc@misiteli
Denizabdal mah.Çapa başvekil cad. No:21 Fatih / İstanbul

Twitter

Facebook