x

Hakkımızda

2008 yılında perakende kozmetik alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız,kısa zamanda şube sayısını artırarak sektörde öncü ve yenilikçi bir rol almıştır.
            2009 yılı ekim ayında istoç ticaret merkezinde açılan toptan kozmetik mağazasıyla sektördeki liderliğini pekiştirmiştir.
            2012 yılı itibarı ile,armonipark avm,çapa,Yenibosna,Gaziosmanpaşa, Yalova ve Muş  şubeleri ile hizmet veren firmamız,sanal mağazacılık ta da sektöre farklı bir ivme ve soluk kazandırıyor.
            Sektörde, oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz yenilikçi yöntemlerle siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen , en verimli ve mükemmel hizmet sunarak sizlerin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır.
.           Ürünlerimizin satışında olduğu gibi satış sonrasında da merak ettiğiniz tüm sorularınızı bizimle paylaşabilir ve destek alabilirsiniz. Sitemizde uygun fiyatın yanı sıra, dünya çapında kaliteli ürünleri ile güvenli, hızlı ve keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Hakkımızda

2008 yılında perakende kozmetik alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız,kısa zamanda şube sayısını artırarak sektörde öncü ve yenilikçi bir rol almıştır. 2009 yılı ekim ayında istoç ticaret merkezinde açılan toptan kozmetik mağazasıyla sektördeki liderliğini pekiştirmiştir. 2012 yılı itibarı ile,armonipark avm,çapa,Yenibosna,Gaziosmanpaşa, Yalova ve Muş şubeleri ile hizmet veren firmamız,sanal mağazacılık ta da...

İletişim

212 530 49 25
212 530 49 23
rt.moc.dlrowomsoc@misiteli
Denizabdal mah.Çapa başvekil cad. No:21 Fatih / İstanbul

Twitter

Facebook