x

Gizlilik

Siz değerli müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması firmamız için çok önemlidir. Cosmoworld, sitedeki formları kullanarak bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri (isminiz, eposta adresiniz, telefonunuz ve girmiş olduğunuz teslimat/fatura adresleriniz, cinsiyetiniz) hiçbir şekilde üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve kullandırmaz. İzniniz olmadığı takdirde, size Cosmoworld ile ilgili kampanya ve bilgilendirice mail/sms göndermez. 

Cosmoworld sizden aldığı kişisel bilgileri sadece kargo / ulaşım amaçları doğrultusunda kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı kabul etmiş ilgili kurum veya kuruluşlarla paylaşır. 

Kişisel bilgilerinize, yetkili Cosmoworld personelleri erişebilir. Cosmoworld, web sitesini iyileştirmek için kimlik bilgilerini açıklamadan tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet v.b. bilgilerinizi istatistiksel amaçlı kullanabilir. Bu bilgiler de gizlilik politikamız uyarınca 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz. 

Kişisel bilgileriniz, resmi makamlarca usulü çerçevesinde talep edilmesi halinde veya yürürlülükte emredici mevzuat hükümleri gereğince veya Cosmoworld sitesinin haklarını korumak ve savunmak için gerekli olduğunu kanaat getirdiği durumlarda açıklanabilecektir.

Cosmoworld, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin bu gizlilik politikasına uyacağını garanti etmez.

Hakkımızda

2008 yılında perakende kozmetik alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız,kısa zamanda şube sayısını artırarak sektörde öncü ve yenilikçi bir rol almıştır. 2009 yılı ekim ayında istoç ticaret merkezinde açılan toptan kozmetik mağazasıyla sektördeki liderliğini pekiştirmiştir. 2012 yılı itibarı ile,armonipark avm,çapa,Yenibosna,Gaziosmanpaşa, Yalova ve Muş şubeleri ile hizmet veren firmamız,sanal mağazacılık ta da...

İletişim

212 530 49 25
212 530 49 23
rt.moc.dlrowomsoc@misiteli
Denizabdal mah.Çapa başvekil cad. No:21 Fatih / İstanbul

Twitter

Facebook